Ana sayfa

Guangzhou Deer Machinery Co., Ltd.

şirket Profili
2010 yılında kurulan GEYER firması, bu şirketin iki yaratıcısı, ticaret müdürü ve dünyaca ünlü otomat makine imalatçılarından gelen proje tasarımcısıdır. DEER Şirketi'nin kurulması için ilk motivasyon, belki de Lamborghini deneyimine benzer. İşletmelerin büyük bir kısmı para için çalışıyor, ancak daha fantastik otomatları yapma eğilimindeyiz, değer duygusu ve başarı aklımızda daha önemli.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz
2010 yılında kurulan DEER Şirketi, bu şirketin iki yaratıcısı, ticaret müdürü ve dünyaca ünlü otomat makineleri imalatçılarından gelen proje tasarımcısıdır.

GV18 ve GV25, 2010 yılında ürettiğimiz iki orijinal seri üründür, bir yıldan fazla iç test ve ürün geliştirmeden sonra, 2011 yılının sonlarında resmi ürünleri piyasaya sürdük. Orijinal serinin başarısı, DEER Company'de sağlam bir temel attı. Aynı mükemmel kalbe (jeton mekanizması) dayanarak, etiket otomatları, kapsül oyuncak otomatları, top bilye otomatı ve Öyle ki, ürün grubu kademeli olarak mükemmelleştiğinde, DEER Şirketi Çin'in en başarılı otomatik satış makinesi imalat şirketi haline geldi, dünyanın dört bir yanındaki ürünlerimizi görebilirsiniz.

Guangzhou Deer Machinery Co., Ltd.
Guangzhou Deer Machinery Co., Ltd.
Guangzhou Deer Machinery Co., Ltd.
Guangzhou Deer Machinery Co., Ltd.
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

İş türü

Üretici

Şirket ticaret

Markalar : GEYİK

No. Çalışanları : 100~150

Yıllık satış : 3800000-4500000

Yıl kurulan : 2010

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Guangzhou Deer Machinery Co., Ltd. Sertifikalar Çin Guangzhou Deer Machinery Co., Ltd. Sertifikalar Çin Guangzhou Deer Machinery Co., Ltd. Sertifikalar Çin Guangzhou Deer Machinery Co., Ltd. Sertifikalar